درباره ما

هنگامی که وارد هزاره سوم شدیم ، یکی از مهم ترین اتفاقات در زندگی روزمره را تجربه کردیم، انتقال به جامعه اینترنتی.

ایده ی «شهر هوشمند» چند صباحیست در دنیا مطرح و به صورت ابتدایی و پراکنده پیاده سازی شده است. این طرح خلاقانه که مبتنی بر اینترنت و فناوری اطلاعات است، مزایای فراوانی برای انسان های این عصر دارد. تصور کنید با تغییر سبک زندگی آدم ها و ظهور شلوغی ها و چالش های آن، یک سامانه ی اطلاعات جامع شهری می تواند چه خدمات گسترده ای به مردم یک شهر ارائه کند.

«یزد اینفو» نیز با هدف پاسخ به یک نیاز واقعی و روزافزون که همان دسترسی به اطلاعات جامع و حیاتی شهر یزد (و دیگر شهرهای استان یزد) می باشد، از سال 1393 آغاز بکار نموده است. و اما با عزم جدی تیم یزد اینفو و اعمال تغییرات بنیادی، این سامانه به زودی به یکی از معدود نمونه های موفق مربوط به ایده ی «شهر هوشمند» در ایران تبدیل خواهد شد، که تنها به داده ها و اطلاعات خام و ابتدایی اکتفا نمی کند، بلکه حلقه های دیگر زنجیره ی نیاز شهروندان از جمله مسیر دسترسی به اماکن، خرید اینترنتی، تحویل کالا و خدمت در محل و ... را نیز مد نظر قرار داده است. نکته مهم دیگر ترکیب دو نیروی مکمل برای پیش برد این سامانه است؛ به عبارت دیگر یزد اینفو با «مدیریت» تیم مذکور و البته «مشارکت کاربران» به مقصود نهایی خود خواهد رسید.

شایان ذکر است که یک تیم جوان، خوشفکر و با انگیزه سامانه «یزداینفو» را راه اندازی نموده و در حال مدیریت آن است، که بنا دارد در مسیر موفقیت آن از استعداد افراد متخصص در حوزه های مختلف بهره ببرد.

مسعود شریفی
بنیان گذار و مدیر فنی
مسعود متخصص در حوزه نرم افزار و تجارت الکترونیک با ۸ سال سابقه تجربی در ایده پردازی ، تحلیل ، طراحی ،مدیریت پروژه و توسعه سیستم های تحت وب است .
او دارای مدرک مهندسی تجارت الکترونیک ( کارشناس ارشد) از دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی و مدرک مهندسی فناوری اطلاعات (کارشناسی ) است.
وب سایت: masoud-sharifi.ir
ایمیل: [email protected]
دکتر احسان حسانی
مدیر اجرایی
دکترای مدیریت صنعتی-دانشگاه تهران.
مدرس دانشگاه و مشاور مدیریت در حوزه های تولید،کیفیت،بازایابی،منابع انسانی و استارت آپ ها.
دکتر حسانی دارای مدرک مهندسی مکانیک و ارشد و دکترای مدیریت است. او با تجربه پنج ساله در حوزه های صنعتی و خدماتی وارد تیم یزد اینفو به عنوان یک استارت آپ مبتنی بر فناوری اطلاعات شده است.
سید جواد مصطفوی
بنیان گذار و مدیر بازاریابی و فروش
سید جواد کارشناس نرم افزار میباشد و مدرک فوق دیپلم خود را از دانشگاه امام علی و کارشناسی را از دانشگاه جوادالئمه یزد دریافت و با 6 سال سابقه کار در زمینه آی تی و نرم افزار از ابتدای راه اندازی یزد اینفو تا امروز این سامانه را در زمینه فروش ، بازاریابی و ... همراهی نموده است.
سعید دهقان
مدیر تبلیغات
"اینفو" مخفف واژه (information) به معنای "اطلاعات" است.
    ۰۹۱۳۲۵۲۰۵۳۷