بیمارستان یزد

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی مرتاض
این بيمارستان که مجوز ساخت آن در سال ۱۳۶۸ از وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی و سایر نهادهای مربوطه اخذ گردیده و در تاریخ۱۳۷۰/۷/۲ توسط زند ه یاد پروفسور عدل، کلنگ احداث آن را به زمین زدند. نقشه های این بیمارستان برگرفته از بیمارستان های اروپائی است که با تکنولوژی و مصالح متداول در ایران هماهنگ گردیده است.


بیمارستان شهید صدوقی
این مجموعه بزرگترین مرکز آموزشی درمانی جنوب شرق کشور است طراحی و نقشه برداری این پروژه عظیم از سال ۱۳۶۲ آغاز و در پاییز ۱۳۸۰ به بهره برداری رسید .

این بیمارستان شامل بخش های تخصصی و فوق تخصصی چشم ، داخلی اعصاب ، اورتوپدی ، کودکان و نوزادان ، زنان و زایمان ، مراقبت های ویژه نوزادان ، گوش و حلق وبینی ، جراحی عمومی ، جراحی کودکان ، مراقبت های ویژه ICUمراقبت های ویژه قلبیCCU ، گوارش ، غدد، نفرولوژی ، روماتولوژی ، خون و انکولوژی ، عفونی ، آندوسکوپی ، رادیولوژی ، ام آر آی ، سی تی اسکن ، پاتولوژی ، آزمایشگاه ، اتاق های عمل ، کلینیک درد ، اورژانس است و با ۳۶۰ تخت بستری ، ۱۲ اتاق عمل ، ارائه خدمات می نماید.


بیمارستان دکتر مجیبیان
بیمارستان 150 تختخوابی دکتر مجیبیان به عنوان اولین بیمارستان تخصصی و خصوصی استان یزد در راستای ارتقای ایمنی بیمار، با بهره مندی از نیروهای مجرب، متعهد ودلسوز ضمن توجه ویژه به سلامت مادران باردار با دارا بودن سایر بخشهای تخصصی در سایه ارزشهای بیمار محوری مشتری مداری، مسئولیت پذیری، روحیه کار گروهی، سرعت و دقت در ارائه خدمات، آموزش و توسعه، خلاقیت، نوآوری، بهبود مداوم و قانونمداری، خدمات درمانی و تشخیصی به روز و با کیفیت را به آحاد بیماران مراجعه کننده ارائه می نماید.


بیمارستان شهدای کارگر
بیمارستان شهدای کارگر یزد تنها مرکز بستری ملکی این مدیریت می باشد که در زمینی به مساحت ١٥٢١٨٩مترمربع با زیربنای ٣٣١٥٧ مترمربع بر اساس شرایط اقلیمی استان طراحی و عملیات اجرایی ساختمان آن از سال ١٣٦٦ آغاز و پس از تجهیز نسبی توسط شرکت خانه سازی و نصب و راه اندازی قسمتی از امکانات منظورشده در تاریخ ٧٤/٤/١٧ به طور آزمایشی با پذیرش اولین بیماران بستری شروع به فعالیت نمود.
این بیمارستان در تاریخ ٧٤/٥/٣٠ به دست ریاست جمهوری وقت رسماً به بهره برداری رسید.

بیمارستان شهدای کارگرجزءاولین بیمارستانهای کشوربوده که درسال ٧٩موفق به دریافت استانداردمدیریتی ایزو ٩٠٠٠ ورژن ٩٤ گردید و درسال ٨٢ بااستقرار کامل سیستم مدیریت کیفیت ایزو ٩٠٠١ به ورژن ٢٠٠٠ تغییریافت.این بیمارستان درسال ٩١مقدمات پیاده سازی حاکمیت بالینی واعتباربخشی که جایگزین ارزشیابی گردیده بود رافراهم وجاری نمود.


بیمارستان افشار
بیمارستان فوق تخصصی قلب و عروق افشار در سال 1356 به همت خیر محترم ، مرحوم آقای محمد صادق افشار مورد بهره برداری قرار گرفته است . این بیمارستان،مرکز آموزشی-پژوهشی و درمانی بوده و تحت نظارت وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و از جمله بیمارستانهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد است .

هم اکنون این بیمارستان با ارایه خدمات فوق تخصصی قلب و عروق،زنان و زایمان ، ارتوپدی و جراحی به بیماران مراجعه کننده از سراسر کشور به ویژه مناطق جنوب و جنوب شرق خدمت رسانی می نماید.


بیمارستان شهید دکتر رهنمون ( فرخی )
بیمارستان شهید دکتر رهنمون در سال 1314 به صورت یک بهداری تاسیس شد . این بیمارستان در حال حاضر یک بیمارستان دانشگاهی آموزشی است که با وجود بخش های ارتوپدی ، قلب ، داخلی ، دیالیز ، بخش مراقبتهای ویژه ICU اعصاب ، ICU جراحی ، CCU و رادیولوژی ، CTاسکن ، MRI ،آندوسکوپی ، فلوروسکوپی و همچنین اورژانس ، کلینیک تخصصی و طب کار و با وجود پرسنل و پزشکانی توانمند ومتخصص در حال خدمت رسانی است .


"اینفو" مخفف واژه (information) به معنای "اطلاعات" است.
    ۰۹۱۳۲۵۲۰۵۳۷