رستوران یزد

مرغ بریان شکم پر صفاییه


رستوران نقش جهان بزرگ
ارائه برترین غذایی ایرانی با کیفیت عالی در رستوران نقش جهان بزرگ


غذای زعفرانیه اصیل
طبخ کلیه غذاهای ایرانی جزئی وکلی برای مراسمات وارگانهاوهمچنین بصورت مزدی....


رستوران ایتالیایی سزار
ايتاليا كشوري تاريخي واقع در جنوب اروپا با فرهنگي نزديك به فرهنگ ايران زمين و غذاهايي نزديك به ذائقه ايراني از جهت مواد اوليه، از دير باز نظر همه ايرانيان را به خود جلب نموده است.به جرات اكثر ايرانيان غذاي ايتاليايي را دوست ميدارند. اين نوع غذا كه اولين غذاي فرنگي وارد شده به كشورمان است از پاستا و پيتزاتشكيل شده است،پاستاها از گندم تهيه ميشوند و انواع آن عبارت است از : اسپاگتي : ( پاستاي باريك و بلند)،راويولي: (پاستاي مكعبي شكل با محتواي گوشت يا سبزيجات و پنير )فتوچيني : ( نوعي پاستاي بلند و پهن تر از اسپاگتي)،پنه: (پاستاي كوتاه ولوله اي شكل) و .... انواع پاستا با گوشت،مرغ ويا ميگوي تازه و همچنين سس مخصوص به هر كدام اضافه و به همراه پنير مخصوص كه در تمامي غذاهاي ايتاليايي وجود آن ضروري است طبخ و سرو ميگردد. پيتزاهاي ايتاليايي تشكيل شده ازخمير مخصوص نازك و محتويات آن (بسته به نوع پيتزا تغيير ميكند) به همراه پنير،انواع پيتزا كه در تمامي دنيا طرفداران خاص خود را دارد در ايران نيز يكي از پرطرفدارترين غذاهاست


هتل باغ مشیر الممالک
هتل باغ مشیر الممالک یزد یک باغ قدیمی دوره قاجار است که همین امر ویژگی بارز آن محسوب می شود چرا که گویی میهمانان هتل برای مدتی می توانند در زمان گذشته اقامت کنند. باغ ، جوی های آب روان ، حوض ها و فواره های هتل از جذابیت های آن محسوب می شود. دو طوطی آفریقای به رنگ های قرمز و آبی و دو مرد یکی بسیار قوی جثه و دیگری با قامتی کوتاه در لباس های قدیمی با دستار و کلاه و.. از کاراکترهای ثابت هتل می باشند که در بدو ورود توجه میهمانان را به خود جلب می کنند. در میان باغ نیز فروشگاه کوچکی از صنایع دستی واقع است. اتاق های هتل که در ساختمان هایی با معماری خاص کویر در دو سوی باغ قرار دارند و لابی هتل آرام و پاکیزه هستند و این هتل را به محیط خوبی برای استراحت و آرامش تبدیل کرده اند. مسیرهایی که از میان باغ می گذرند و محدوده پارکینگ را به محوطه اتاق ها متصل میکنند طوری با درخت ها احاطه شده اند که عبور از آنها تجربه عبور از تونلی از برگها را فراهم می سازد . گذر از این تونل علی الخصوص هنگام صبح و غروب به دلیل زاویه تابش نور خورشید و صدای پرندگان حس شادی خاصی را القا می کند.


هتل رستوران کافی شاپ ادیب الممالک
هتل سنتی ادیب الممالک با قدمت بیش از 200 سال متعلق به دوره قاجاریه ، گوهریست گرانبها، زاییده کویر واقع در بافت تاریخی یزد. این مجموعه شامل پنج دری(شاه نشین)، سه دری و دو دری و تالاری با شکوه با اتاقهای طبقه دوم،که به گونه ای زیبا مجموعه ای متقارن را تشكيل میدهند. از شاهکار های جذاب و بی نظیر این مجموعه میتوان به حمام سنتی و سرداب و پاکنه اشاره نمود. اين حمام که در نوع خود بی نظیر است شامل تون حمام که وظیفه سیستم گرمایشی آب خزینه و کف حمام را به عهده دارد که این مهم طی جا سازی ظروف بزرگ مسی که حرارت را به محل منتقل میکند، انجام میگیرد و همچنین رختکن زیبا با حوضچه های دست نخورده به همراه آجر نما و طرح های هندسی که زیبایی آن را دو چندان نموده است. سرداب، محلی که تنها در خانه های اشرافی میتوان يافت با اختلاف دمای فاحش نسبت به دمای خانه، محل عبور آب قنات، و استراحتگاه تابستانی اهل خانه و محل نگهداری مواد غذایی بوده است.


تالار یزد
تالارها در این مجموعه به سه تالار تقسیم می شوند: - سالن های 1 و 2 هرکدام با ظرفیت 1000 نفر (مردانه و زنانه) - سالن VIP با ظرفیت 200 نفر


هتل ارگ جدید یزد
هتل پنج ستاره ارگ جدید درحاشیه شهر تاریخی یزد واقع شده و نمای بیرونی هتل رشته کوههای شیرکوه می باشد.


هتل تاریخی لب خندق
هتل لب خندق در خانه ای تاریخی مشهور به طیبی احداث شده است. این ساختمان که در اواخر دوره قاجاریه بنا شده است متعلق به خانواده ای به همین نام بوده است. خانه طیبی در محله ای به نام لب خندق در مجاورت خیابان قیام و بازارهای قدیمی یزد واقع شده است. این خانه در تقاطع ورودی این محله در نزدیکی هتل تاریخی مهر قرار گرفته است و نام این هتل نیز از نام آن محله گرفته شده است. ساختمان این هتل از دو حیاط شامل حیاط اصلی و نارنجستان، یک بادگیر زیبا، تالار ، هشتی، پشت بام مشرف به بافت تاریخی و متصل به بام مناطق دیگر بافت و ... تشکیل شده است . هتل لب خندق با 10 اتاق پذیرای گردشگران می باشد و به دلیل نزدیکی به میادین اصلی شهر و بازار های سنتی یزد همچون بازار زرگرها، بازار خان، پنجه علی و... مورد توجه مسافرین و میهمانان عزیز قرار می گیرد.


رستوران سنتی ابوالمعالی


کافه رستوران دریایی نمو


دیزی سرای پدرسالار
صبحانه- ناهار- شام


کباب و آتش


مرغ بریان ملی


رستوران بهارستان


کله پاچه دهکده


رستوران رز


رستوران نگین


کافی شاپ و رستوران فروزان صادق یزد


رستوران و چلوکباب بین الملل


رستوران سایت


مرغ بریان


رستوران برتر


رستوران ملل یزد


شولی شاپ


رستوران سرور


کله پاچه سنتی پگاه


هتل و رستوران سنتی باغ مرشد


مجموعه پذیرایی بوستان ناجی


رستوران زیتون


رستوران خانه غذا


رستوران کنتاکی


رستوران و کافی شاپ فلوت


کبابی ساقی کوثر


کباب ترکی و مرغ بریان برشته


کبابی توریست


کله پاچه وحدت


خانه کباب


رستوران نقش جهان بزرگ


کافه خش خوران


رستوران ترنج


رستوران سنتی ارسی


رستوران آیتک


رستوران گل سرخ


رستوران باغ برکه


مجتمع پذیرایی دیروز


رستوران کرامت


رستوران نمونه آقا گل


رستوران ملل


رستوران شقایق


رستوران پاسارکاد


رستوران پلو


مرغ تنوری


کباب بناب


رستوران آفتاب


رستوران قشقایی


غذای پردیس


رستوران غدیر


رستوران سادات اخوی


کله پاچه قوچ سفید


رستوران راز گل سرخ


رستوران فاطمی


رستوران نقش جهان اصلی


رستوران و غذاپزی گنبدنما


مرغ شکم پر شهاب


رستوران نگین


غذاپزی شایق


رستوران سیمرغ


سفره خانه سنتی حمام خان (جهانگردی)


کباب سنتی بناب


صبحانه سرای سید


رستوران سناتور


رستوران بره کباب


رستوران باباصفر


مرغ بریان اطلس


کباب و جوجه کباب


رستوران ساحل


رستوران و کافی شاپ سنتی لمپا


کافه رستوران پرند


رستوران هتل لاله


رستوران پدیده


رستوران شاهنامه


مهمان پذیر و رستوران پردیس


رستوران سنتی قاجاری


کافی شاپ رستوران شایلان


رستوران سادات اخوی


مرغ شکم پر شمال


مرغ بریان شمال


رستوران گیلانه


غذاپزی رجبی


کباب سرا و مرغ بریان هل سی HEALTHY


دنیای غذا


رستوران باغ شانار


رستوران جوادالائمه


باغ رستوران مجلل آب و آتش


حمام خان


"اینفو" مخفف واژه (information) به معنای "اطلاعات" است.
    ۰۹۱۳۲۵۲۰۵۳۷